Titles you rated
Begin AgainRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.5
FuryRated ★ 4.0
Fourth PlaceRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Donnie BrascoRated ★ 4.0
Captain PhillipsRated ★ 4.0
Secondhand LionsRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 4.5
The Simpsons MovieRated ★ 4.5
FriendRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.5