Movies
Ratings
240
Fly Away HomeRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 5.0
Big DaddyRated ★ 4.0
Bedtime StoriesRated ★ 3.5
The StudentRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 2.5
Freaky FridayRated ★ 3.5
Never Back DownRated ★ 3.5
The CobblerRated ★ 3.5
Blue StreakRated ★ 4.5
The Princess DiariesRated ★ 4.5
The HolidayRated ★ 5.0
13 Going on 30Rated ★ 5.0
Friends with BenefitsRated ★ 3.5
The ProposalRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.5
The Man in the Iron MaskRated ★ 4.0
The Lone RangerRated ★ 3.5