Movies
Ratings
257
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 5.0
Miss BaekRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
Loving VincentRated ★ 2.0
I Feel PrettyRated ★ 1.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
ExitRated ★ 5.0
Be with YouRated ★ 2.5
What a Girl WantsRated ★ 5.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 5.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.0