Movies
Ratings
1588
SinnersRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.5
BugoniaRated ★ 3.0
The French DispatchRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 2.5
Train DreamsRated ★ 4.0
Kimetsu no Yaiba Yukaku-hen Yukaku Ketsen-henRated ★ 3.5
The KillerRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
Lilo & StitchRated ★ 2.5
CobwebRated ★ 3.5