Series
Ratings
37
The TyrantRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 4.0
Bloodhounds Season 1Rated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.5
Narcos: MexicoRated ★ 4.0
Narcos: MexicoRated ★ 4.0
Narcos: MexicoRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0