Movies
Ratings
137
Minority ReportRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 3.5
Peppermint CandyRated ★ 5.0
Big FishRated ★ 4.0
Gran TorinoRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 4.5
Before MidnightRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 1.0
MoonlightRated ★ 3.5
Loving VincentRated ★ 3.5
CocoRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 4.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5