Movies
Ratings
872
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Merrily We Roll AlongRated ★ 4.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 3.5
Attack on Titan: ChronicleRated ★ 3.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.5
High and LowRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 4.0
HamnetRated ★ 5.0- Planet SpoiliaRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
SiratRated ★ 3.0
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 4.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
The Family ManRated ★ 4.0- By Another NameRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 4.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.5