Movies
Ratings
675
The King's WardenRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
ChallengersRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba -To the Hashira Training-Rated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
John WickRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The KillerRated ★ 3.5