Movies
Ratings
351
The Taste of ThingsRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
CodaRated ★ 5.0
Another RoundRated ★ 5.0
Drive My CarRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
The King's ManRated ★ 3.5
DuneRated ★ 5.0
EternalsRated ★ 2.0
First CowRated ★ 3.5
CreamRated ★ 2.5
Ora, Ora Be Goin′ AloneRated ★ 4.5
CruellaRated ★ 4.5
SoulRated ★ 5.0
Frances HaRated ★ 2.0
Lady BirdRated ★ 4.0
Lunana: A Yak in the ClassroomRated ★ 4.5