Titles you rated
Frozen IIRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0- Take Me to the MoonRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
John WickRated ★ 3.5
The Conjuring 2Rated ★ 3.5
Annabelle: CreationRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
ItRated ★ 3.5
The MimicRated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
EpitaphRated ★ 3.5