Movies
Ratings
763
Donnie DarkoRated ★ 4.5
Patriot Byun Hee-jaeRated ★ 2.5
The Hudsucker ProxyRated ★ 4.5
I Saw the TV GlowRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
The Lovers on the BridgeRated ★ 4.0
PrimateRated ★ 3.5
Flying HandsRated ★ 3.0
PhotophobiaRated ★ 3.0
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 4.0
Mad MaxRated ★ 3.5
The Great FloodRated ★ 2.5
Stand by MeRated ★ 4.5
Esper's LightRated ★ 3.0
FishmansRated ★ 4.0
PredatorsRated ★ 3.0
Young Mr. LincolnRated ★ 4.5
A House of DynamiteRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0