Titles you rated
Jack and JillRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 2.0
GravityRated ★ 5.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 5.0
GhostbustersRated ★ 5.0
SpyRated ★ 5.0- Romeo and JulietRated ★ 2.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 2.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 5.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 2.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 2.0
Lady BirdRated ★ 2.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
The InternRated ★ 3.0
Gone with the WindRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Pearl HarborRated ★ 5.0