Titles you rated
PandoraRated ★ 2.0
Still AliceRated ★ 2.0
La La LandRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Anarchist from ColonyRated ★ 2.0
White NightRated ★ 3.0
Big MatchRated ★ 2.5
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 4.5
Dancing QueenRated ★ 3.5
ChappieRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
ArgoRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0