Titles you rated
Asobi AsobaseRated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5
Tokyo RevengersRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
BANANA FISHRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
Bungo Stray Dogs Season 2Rated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
Grace and FrankieRated ★ 4.0- KakeguruiRated ★ 4.0
I Am Not Okay with ThisRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5