Series
Ratings
31
Twin PeaksRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.5
Severance Season 1Rated ★ 5.0
Gilmore GirlsRated ★ 3.5
Gilmore GirlsRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Ossan's Love ReturnsRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Lunch QueenRated ★ 4.0
My Brilliant FriendRated ★ 4.5
Gou Gou, the CatRated ★ 3.5
We Are Who We AreRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 3.5
Big Little LiesRated ★ 4.5
Big Little LiesRated ★ 4.5
Years and YearsRated ★ 4.0
And Then There Were NoneRated ★ 3.5
My Brilliant FriendRated ★ 4.5
My Brilliant FriendRated ★ 4.5