Movies
Ratings
74
The Truman ShowRated ★ 5.0
1917Rated ★ 4.0
Zombieland: Double TapRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 3.5
I Give My First Love to YouRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
The MistRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
Children Who Chase Lost VoicesRated ★ 4.0
The SpongeBob SquarePants MovieRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5