Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 3.5
HoppersRated ★ 2.0
The King's WardenRated ★ 2.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 1.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 1.0
No Other ChoiceRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
ElioRated ★ 2.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 1.0
Mickey 17Rated ★ 2.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 5.0
Perfect DaysRated ★ 2.0