Movies
Ratings
532
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Imagine Dragons: Live from the Hollywood BowlRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
Stop Making SenseRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Leave the World BehindRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0
ChefRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 4.0
RunRated ★ 3.0
Summer WarsRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
They Cloned TyroneRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0