Movies
Ratings
423
The RevenantRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 4.5
Ocean's EightRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 2.0
CloverfieldRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 2.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 2.5
Ford v FerrariRated ★ 3.5
RoundersRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 2.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.0
TenetRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 4.5
Primal FearRated ★ 4.5