Movies
Ratings
580
HamnetRated ★ 5.0
EternalsRated ★ 0.5
Jojo RabbitRated ★ 4.0
For SamaRated ★ 5.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 4.5
Feng ShuiRated ★ 0.5
ShopliftersRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 3.5
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 5.0
BrothersRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 3.5
RoomRated ★ 4.0