Movies
Ratings
16
3 IdiotsRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
The Garden of WordsRated ★ 3.0
American SniperRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
SerendipityRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
Love, RosieRated ★ 4.5