Titles you rated
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Planet of the ApesRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 2.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0
The Cat ReturnsRated ★ 2.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Terminator SalvationRated ★ 3.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.0
Step UpRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 5.0
Stuart LittleRated ★ 3.0
21Rated ★ 3.5
District B13Rated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 1.5
Red Cliff Part IIRated ★ 3.0
Red CliffRated ★ 2.5
FuryRated ★ 3.5