Series
Ratings
15
Another Miss OhRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
Squad 38Rated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Big ManRated ★ 2.5- War of MoneyRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Criminal MindsRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 3.0- FamilyRated ★ 1.5
SignalRated ★ 5.0
The Cravings Season 2Rated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 3.5
LastRated ★ 3.5