Movies
Ratings
44
SpotlightRated ★ 4.5
UpRated ★ 4.5
Man in LoveRated ★ 1.5
21Rated ★ 1.5
The Princess DiariesRated ★ 2.5
Summer WarsRated ★ 2.5
CartRated ★ 3.5
PixelsRated ★ 1.0
Infernal AffairsRated ★ 3.5
Spirits' HomecomingRated ★ 2.0
Billy ElliotRated ★ 3.5
Seondal: The Man Who Sells the RiverRated ★ 1.5
ClickRated ★ 1.5
Ant-ManRated ★ 0.5
A Hard DayRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.5
HerRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 1.5