Movies
Ratings
324- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 2.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 2.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 4.5
A River Runs Through ItRated ★ 4.0
EVANGELION: DEATH (TRUE)²Rated ★ 3.5
Neon Genesis Evangelion: Death & RebirthRated ★ 3.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.0- Mobile Suit Gundam III: Encounters in SpaceRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam Thunderbolt: December SkyRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam: Char's CounterattackRated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam NarrativeRated ★ 2.5