Movies
Ratings
284
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 3.5
The PrestigeRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 1.0
JokerRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.5
Bad GeniusRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 3.5
Flying ColorsRated ★ 4.0
What Happened to MondayRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.0
Crooked HouseRated ★ 4.0
The Glass CastleRated ★ 4.0
Loving VincentRated ★ 4.5
Mark Felt: The Man Who Brought Down the White HouseRated ★ 4.5