Series
Ratings
84
Lovely RunnerRated ★ 5.0- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 5.0
The TrunkRated ★ 4.0
The Umbrella AcademyRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Legal High 2Rated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.5
There's a Reason for the Love I'm WearingRated ★ 2.5
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
An Incurable Case of LoveRated ★ 2.5
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 2.5
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Singles' InfernoRated ★ 3.5