Movies
Ratings
66
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.5- The ScamRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
Old PartnerRated ★ 3.5
FuryRated ★ 4.0
MossRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
V for VendettaRated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 3.5