Movies
Ratings
247
The King's WardenRated ★ 3.5
22 JulyRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Patriots DayRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Boyfriends and GirlfriendsRated ★ 4.0
Pauline at the BeachRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.0
AmélieRated ★ 3.5
Fast XRated ★ 3.5
Full TimeRated ★ 3.5
AirRated ★ 3.5
BabylonRated ★ 3.5
Semantic Error: The MovieRated ★ 3.5