Movies
Ratings
93
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Toy Story 3Rated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Detective Conan: Countdown to HeavenRated ★ 4.0
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.0
CodaRated ★ 4.0- PilotRated ★ 2.0
Extreme JobRated ★ 3.0
Devils StayRated ★ 1.0
The GossipRated ★ 0.5- Highway FamilyRated ★ 1.5