Movies
Ratings
117
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
All About My WifeRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
Man on High HeelsRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 4.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 3.5
What Happened to MondayRated ★ 3.5
ElysiumRated ★ 3.0
StokerRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
My Love, My BrideRated ★ 2.5
Café SocietyRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 5.0