Series
Ratings
25
Weak Hero Class 1Rated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Inspector KooRated ★ 5.0
"Deji" Meets GirlRated ★ 5.0
Work Later, Drink NowRated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 5.0
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 5.0
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 5.0
Good GirlsRated ★ 4.5- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 3.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Eating ExistenceRated ★ 2.5
SKY CastleRated ★ 5.0
Fruits BasketRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 5.0