Movies
Ratings
555
X-Men: ApocalypseRated ★ 5.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
The King's SpeechRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 1.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 1.5
Baby DriverRated ★ 1.0
MasterRated ★ 2.0
I Can SpeakRated ★ 5.0
Phantom DetectiveRated ★ 0.5
InsidiousRated ★ 1.0
Don't BreatheRated ★ 1.5
Children Who Chase Lost VoicesRated ★ 2.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 2.5
The MartianRated ★ 3.0
The KingRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 5.0
FamilyhoodRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.5