Movies
Ratings
275
Chaos WalkingRated ★ 4.0
Don't Breathe 2Rated ★ 3.0
On the LineRated ★ 2.0
101 DalmatiansRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 4.0
Rules of DatingRated ★ 0.5
The KingRated ★ 1.5
Mamma Mia!Rated ★ 2.5
The Way HomeRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 1.0
Captain America: Civil WarRated ★ 2.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
The VillainessRated ★ 2.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 3.5
Tabloid TruthRated ★ 2.0