Series
Ratings
23
WestworldRated ★ 4.5
ERASEDRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Change Days Season 1Rated ★ 2.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Lovestruck in the CityRated ★ 3.0
Locke & Key Season 1Rated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Violet EvergardenRated ★ 3.0
Fire ForceRated ★ 4.5- Kakegurui ××Rated ★ 4.5
KakeguruiRated ★ 5.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 4.5
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 5.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 5.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 4.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5