Series
Ratings
31
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Sword Art OnlineRated ★ 4.0- 데스노트Rated ★ 5.0
Blue ExorcistRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
Youn's KitchenRated ★ 4.5
Doctor WhoRated ★ 5.0- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Temptation of WifeRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0