Movies
Ratings
877
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Stop Making SenseRated ★ 5.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Happy as LazzaroRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 4.0
A House of DynamiteRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
The Phoenician SchemeRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Purple NoonRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
The Lives of OthersRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.0
AftersunRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 5.0