Movies
Ratings
458- Whispering WaterRated ★ 3.0
Handsome GuysRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 3.0
12th Assistant DeaconRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.5- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 4.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.5
The Yellow Sea Director's CutRated ★ 5.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 2.5
SmugglersRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
Good NewsRated ★ 4.0