Series
Ratings
69
Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 2.5
Siren: Survive the IslandRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 1.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 2.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 0.5
Squid Game Season 1Rated ★ 0.5
The 8 ShowRated ★ 1.0
I Am SoloRated ★ 3.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
KingdomRated ★ 5.0