Series
Ratings
26- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.0
Made In Korea Season 1Rated ★ 2.0
Sword Art OnlineRated ★ 4.5
Sword Art Online IIRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 5.0
Legal High 2Rated ★ 5.0
The Man in the High CastleRated ★ 5.0
The Man in the High CastleRated ★ 4.5
The Man in the High CastleRated ★ 3.0
The Man in the High CastleRated ★ 5.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 2.0
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Family PlanRated ★ 2.0
GiantRated ★ 5.0