Series
Ratings
22
Black Mirror Season 6Rated ★ 0.5
Black MirrorRated ★ 1.0
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 1.5
Black MirrorRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 2.5
Black MirrorRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 1.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 2.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Life on MarsRated ★ 2.0
The Silent SeaRated ★ 0.5
Arcane Season 1Rated ★ 1.5
Squid Game Season 1Rated ★ 0.5
Beyond EvilRated ★ 2.0
Stranger ThingsRated ★ 2.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0