Movies
Ratings
1976
The King's WardenRated ★ 3.0
SoulmateRated ★ 3.5
Sweet Bobby: My Catfish NightmareRated ★ 4.0
The EqualizerRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 4.0
The Perfect NeighborRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 4.0
NonnasRated ★ 4.0
The White TigerRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 5.0
MaterialistsRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
The Strange Thing About the JohnsonsRated ★ 3.5