Series
Ratings
351
KarmaRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Melo MovieRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.5
Apple Cider VinegarRated ★ 4.5
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0
The Perfect CoupleRated ★ 3.5
Monsters: The Lyle and Erik Menendez StoryRated ★ 4.5
Lovely RunnerRated ★ 5.0
BridgertonRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 4.0
Take 1Rated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0
UncoupledRated ★ 4.0
The Office Season 4Rated ★ 4.5
Densha otokoRated ★ 4.0