Movies
Ratings
1178
Marty SupremeRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 3.0
Wuthering HeightsRated ★ 3.0
Rental FamilyRated ★ 2.5
Sentimental ValueRated ★ 3.5
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 2.5
Father Mother Sister BrotherRated ★ 3.5
Nouvelle VagueRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Hateshinaki ScarletRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
EddingtonRated ★ 4.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 3.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.0
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
Lilo & StitchRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5