Movies
Ratings
828
The Phoenician SchemeRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 4.0
Fear and Loathing in Las VegasRated ★ 3.5
The White TigerRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Gangs of New YorkRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.0
From Dusk Till DawnRated ★ 3.5
The Equalizer 3Rated ★ 3.0
The Room Next DoorRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.0
The King of KingsRated ★ 3.0