Movies
Ratings
120
Arsène Wenger: InvincibleRated ★ 4.0
1917Rated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 2.5
We Bought a ZooRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 2.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
HairsprayRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 2.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 3.5