Movies
Ratings
432
The King's WardenRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5
Pride & PrejudiceRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 3.5
Grave EncountersRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 3.5
Home for RentRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 3.0
The Conjuring: Last RitesRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.0
SwiriRated ★ 2.5
PossessedRated ★ 0.5
IncantationRated ★ 2.0
The MediumRated ★ 4.0
SleepRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.5
The Nun IIRated ★ 1.5