Movies
Ratings
690
The Jungle BookRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
LincolnRated ★ 2.5
J. EdgarRated ★ 2.0
True StoryRated ★ 2.5
BoltRated ★ 2.5- CYRUSRated ★ 2.5
DeadpoolRated ★ 3.0
The Danish GirlRated ★ 3.0
BabelRated ★ 3.5
Reservoir DogsRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 3.0
Taken 3Rated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
ChefRated ★ 3.5
21 Jump StreetRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
The Lego MovieRated ★ 4.5