Movies
Ratings
1040
V/H/S: ViralRated ★ 2.5
Final Destination: BloodlinesRated ★ 2.5- Les MisérablesRated ★ 3.5
Wild at HeartRated ★ 3.0
CaveatRated ★ 3.0
InfernoRated ★ 2.5
TerrifierRated ★ 3.5
Friday the 13thRated ★ 2.5
ThanksgivingRated ★ 3.0
Halloween KillsRated ★ 3.0
I Am Not a Serial KillerRated ★ 3.0
Marui VideoRated ★ 2.5
Winnie the Pooh: Blood and HoneyRated ★ 3.0
The LodgeRated ★ 2.5
The ReefRated ★ 3.0
Deep RedRated ★ 3.0
JawsRated ★ 3.5
StageFright: AquariusRated ★ 2.5
My Bloody ValentineRated ★ 3.0
The VourdalakRated ★ 3.5