Movies
Ratings
1716
The Voice of Hind RajabRated ★ 3.5- Whispering WaterRated ★ 3.0
The Day He ArrivesRated ★ 4.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
HoppersRated ★ 3.0
The Bride!Rated ★ 2.5
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 3.5
HamnetRated ★ 4.5- A Girl Who is Afraid of Turning to StoneRated ★ 2.5
- CicadasRated ★ 2.5
- App the HorrorRated ★ 2.0
- HumintRated ★ 2.5
Farewell, Saranghae, FarewellRated ★ 2.5- Afternoon GuestRated ★ 3.0
- VariationRated ★ 3.5
- Playing With Fire in WaterRated ★ 2.5
The King's WardenRated ★ 2.5
SiratRated ★ 4.0
Send HelpRated ★ 3.0- UndercurrentRated ★ 3.0